Yhteystiedot

Yhteystiedot

Coach Team Juuka ry

Hakolantie 9
83900 Juuka

Sähköpostiosoite: coachteam1992@gmail.com
Puh. 040 708 1748
Y-tunnus 1628013-1

Tilinumero FI9750860940035526
BIC OKOYFIHH

Coach Teamin johtokunta jäsenet kaudella 2019-2020:


PJ: Seppo Heiskanen, 040 708 1748, s.heiskanen@suomi24.fi
Varapj: Jukka Hyttinen, 050 378 8414, jukkahyttinen@hotmail.com
Sihteeri: Aira Karttunen, 050 555 9264, aira.karttunen@edu.juuka.fi
Rahastonhoitaja: Sari Gröhn, 040 823 6122, santtu69@gmail.com
Jäsen- ja tietoturvavastaava: Annika Kaikkonen, 050 545 8313, kaikkonenannika81@gmail.com
Kioskivastaava: Annika Kaikkonen, 050 545 8313, kaikkonenannika81@gmail.com
Vaatevastaava: Virva Surakka, 050 535 8218, virva.surakka@edu.juuka.fi
Sponsorivastaavat: Juha Nekkonen, 0400 967 660, juha.nekkonen@pp1.inet.fi, Ismo Naakka, ismo.naakka@juuka.fi

Johtokunnan jäsen:
Marjaana Tuononen, 040 578 1575

Sähköpostia voi laittaa joko vastuuhenkilölle tai Coach Teamin yleiseen sähköpostiin.
 

Valmentajat kaudella 2019-2020

Miehet IV (Antti Asikainen, Petri Ruotsalainen, Eetu Gröhn)

C-tytöt (Jani Halonen, Sarianna Kallinen)

C2-pojat (Seppo Heiskanen)

D-tytöt (Minttu Heiskanen)

E1-pojat (Teemu Karttunen, Petri Lehikoinen)

Kerho (Aira Karttunen)

Ota yhteyttä